Aneta Awtoniuk - trenerka biznesu, coach

TwitterFacebook

Aneta Awtoniuk coach, trenerka biznesu

Opinie

Niezwykła osoba

Wdzięczna Ania,

Po szkoleniach z Anetą Awtoniuk trudno znaleźć innego trenera. Ona umie uczyć i bardzo lubi ludzi a tego nie da się nauczyć na żadnych studiach i kursach. Byłam zaskoczona serdecznością Anety, jej zainteresowaniem moimi sukcesami także pomiędzy sesjami. Nie byłam z tym oswojona i chyba z początku reagowałam trochę jak dzikuska. Dopiero później zrozumiałam ile mi dała świadomość, że jest gdzies tam w mieście osoba, która jest dla mnie życzliwa i trzyma ze mnie kciuki. A już najbardziej rozwalało mnie jak Aneta pamiętała o moich waznych spotkaniach i rozmowach. Zawsze pytała o rezultat, pamiętała o każdym ważnych wydarzeniu, o jakim opowiadałam! To jest naprawdę niezwykła osoba. Serdecznie polecam szkolenia i coachingi z Anetą.

Trenerka nie tylko biznesu

Asia Udarska,

Polecam szkolenia z Anetą Awtoniuk. Mówi się, że jest ona trenerką biznesu i ja brałam udział w biznesowym szkoleniu dla handlowców, ale Aneta jest przede wszystkim fantastyczną osobą. Każdy może się od niej mnóstwo nauczyć. Polecam z całego serca.

Dobre szkolenie

Aneta mnie szkoliła,

Brałem udział w kolejnym już szkoleniu z Anetą Awtoniuk ze sztuki prezentacji. Za każdym razem uczę się od Niej dużo nowego. Prowadzi zajęcia merytorycznie, wartko, płynnie, radośnie, ma fantastyczne poczucie humoru, a najlepiej żartuje z siebie samej. Aneta to zawodowiec.

Wypowiedź w poranku TVN24 o pogryzionym dziecku

Widz,

Pani Aneto! Dziękuję za mądrą i wyważoną oraz spokojną rozmowę w poranku Wstajesz i Wiesz w TVN24 w niedzielę. Moje najwyższe uznanie budzi Pani profesjonalne podejście do tematu, łagodzi Pani emocje i ich nie podjudza. Rzeczowo opowiada Pani o odpowiedzialności ludzi za psa i rodziców za dziecko. Dziękuję. Szkoda, że takich ludzi jak Pani nie ma więcej. Pozdrawiam Panią i trzymam kciuki, żeby Pani głos był słyszany wszędzie!

Mój coach Aneta

Magda,

Dzięki Tobie stałam się silna, bo pokazałaś mi moje słabości. Dzięki Tobie stałam się piękna, bo zaakceptowałam moje wady. Dzięki Tobie stałam się mądra, bo nauczyłaś mnie wyciągać wnioski z moich błędów. Dziękuję Aneto.

Autoprezentacja i sztuka prezentowania treści

Kursant,

To było najlepsze szkolenie w moim zawodowym życiu. Dobra robota Aneta!

Referencje dla najlepszej trenerki świata

Anna Ebeh,

Szczerze polecam zajęcia z Panią Anetą Awtoniuk. Ciągle pamiętam szkolenie Anety sprzed kilku miesięcy w mojej firmie. Jej słowa wracają do mnie w różnych sytuacjach. To było szkolenie z katalogu szkoleń, wybrałam bez żadnych oczekiwań, musiałam jakieś zaliczyć. Okazało się, że jedno spotkanie z tą niezwykłą kobietą tyle zmieniło. Postanowiłam napisać zainspirowana programem w tvn w którym znów zobaczyłam Panią Anetę. Wtedy wstydziłam się przyznac, że tak bardzo do mnie dotarła. Dziś chcę za to podziękować. Aneta jest pięknym człowiekiem i najlepszą trenerką świata.

Polecam Anetę Awtoniuk

Arkadiusz Kumar,

Aneta jest profesjonalistką w każdym calu i dlatego wybrałem Ją na trenera dla mojego zespołu. Byłem kiedyś na pokazie szkoleniowym, jaki prowadziła dla menadżerów wyższego szczebla instytucji finansowych i uznałem, że możemy w firmie skorzystać z Jej wiedzy. Nie zawiodłem się. Mój Dział lepiej się komunikuje, rozumie, szybciej rozwiązuje problemy a konflikty już się nie zdarzają. Rekomenduję coaching grupowy z Anetą Awtoniuk szefom zainteresowanym rozwojem swoich ludzi. Arek Kumar

Rozmowa z Tomaszem Terlikowskim

Kobiety to ludzie a nie inkubatory,

Dziękuję za to co napisała Pani fanatykowi Terlikowskiemu! Ile dzieci uratował od biedy? Ilu kobietom bitym przez mężów pomógł? Potrafi tylko ględzić swoje smutne kawałki o dobrym Bogu. Dobrze, że miała Pani odwage mu powiedzieć w oczy co myśli miliony kobiet. Gratulacje!

Riposta do Terlikowskiego

Fan,

Pani Aneto szacun za ripostę do Terlikowskiego. Zaorała go Pani inteligentnie. Śledzę Panią na FB. Zakochałem się już dawno ;-) Pozdrowienia, Fan.

Magiczne 10 sesji

Klientka coachingu,

Chciałabym wszystkim czytającym tę stronę polecić Anetę Awtoniuk jako coacha. Skorzystałam z usług Anety z polecenia znajomych i od razu na początku dowiedziałam się, że oferuje mi tylko 10 sesji. Jeżeli w tym czasie nie rozwiążemy mojego problemu, to znaczy że ja potrzebuję innej pomocy. To jest uczciwe postawienie sprawy. Aneta Awtoniuk jest wspaniałą osobą, ale nie staje się przyjaciółką na sesjach. Wymaga dużo od klientów. Za nieodrobienie pracy domowej można wylecieć z sesji. Aneta pracuje uczciwie, nie daje porad, nie decyduje za klienta, nie powie co masz zrobić. Zadaje pytania, zmusza do myślenia i odkłamania się. Mi bardzo pomogła. Jak potrzebujesz kogoś, z kim na serio będziesz móc przegadać swoje dylematy zawodowe i prywatne, to zgłoś się do Anety Awtoniuk. Może będziesz mieć farta i przyjmie Cię na swoje sesje. Ja w każdym razie zrobiłabym wszystko, żeby się do niej dostać.

Przygarnij mnie

Wolonatariuszka,

Wykonuje Pani w programie super extra robotę z tymi gwiazdeczkami co się lansują na przytuliskowych psach. Bardzo dobrze, że nie dała Pani tym chłopakom wziąć tego małego pieska a Panu Obuchowiczowi tego psa co warczał na spacerze. Od dawna czytam Pani porady na stronie i na blogu i bardzo Panią lubię.

Pokaz szkoleniowy Sztuka prezentacji

zachwycona uczestniczka,

Pani Aneto!
Siedziałam 1,5 godz. na Pani pokazie i zastanawiam się do tej chwili, skąd Pani czerpie energię? Dawno nie widziałam takiego fenomenalnego trenera w akcji! Mówi Pani w sposób, w jaki sama chciałabym prowadzić prezentacje, nie mogłam od Pani oderwać wzroku, wszystko przemyślane i dopracowane w każdym szczególe. To była wielka przyjemność widzieć Panią a zęby wilka zapamiętam na zawsze. Dzięki!

Szkolenie Komunikacja interpersonalna jako narzędzie budowania współpracy i relacji w zespole

Małgorzata Wota,

Anetko dziękuję za spotkanie we wrześniu w naszej firmie. Jesteś niesamowita. Trafiłaś z diagnozą celnie we wszystkie problemy naszego Działu a wiem, że nikt z kierowników nie rozmawiał z Tobą wcześniej. Dziś mogę Tobie tutaj napisać, że jest dużo lepiej. Dogadujemy się. Zdarzają się trudniejsze momenty, ale to jak w życiu. Rozważamy spotkanie z Tobą znów na wiosnę, bo jednym szkoleniem wniosłaś do naszej firmy dużo dobrego czego nie potrafiliśmy zrobić sami. Dziękuję w imieniu wszystkich. Gosia.

Szkolenie Trudny Klient

kursantka,

Byłam na szkoleniu z argumentowania w rozmowie z trudnymi klientami i byłam zachwycona. Poziom wiedzy Pani Anety i sposób jej przekazywania to dzieło sztuki. Nie wiem kiedy zleciało całe szkolenie. Wychodząc z sali już chciałam jeszcze. Polecam wszystkim szkolenia z Panią Anetą bo naprawdę jest to duże bardzo pozytywne przeżycie.

Dzień Dobry TVN

widz,

Dzień dobry.
Oglądałem Pani ocenę debaty Szydło - Kopacz w Dzień Dobry TVN. Chciałem tylko zostawić wiadomość, że zgadzam się z Pani oceną całkowicie. Nuda, nic nie wnoszące rozmówki dwóch starych pań. Strata czasu.

Ocena kandydatki SLD na Prezydenta

Patriota,

Przeczytałem Pani opinię o kandydatce SLD na Prezydenta Rzeczpospolitej i niestety zgadzam się z Panią. To hańba, że partia z takimi tradycjami wystawiła blond lalkę zamiast prawdziwego polityka. To są jakiejś jaja i z racją Pani je napiętnowała. Przeczytałem też o innych kandydatach na Pani blogu i też niestety zgadzam się z Pani opiniami. Jarubas i cały ten PSL to kopia Pani Ogórkowej i tak samo hańbiąca. Nie wiedziałem, że Pani się tyle lat zajmuje polityką. Pani ma ostry język ale to bardzo dobrze, bo takie rzeczy musi się nazywać wprost.

Artykuł na blogu o Magdalenie Ogórek

Fanka,

Słusznie pojechała pani po Magdalenie Ogórek! Ktoś musi wreszcie powiedzieć tej pannicy, że ośmiesza Polskę i Urząd Prezydenta. Brawo za odwagę a hejtem w internecie niech się pani nie przejmuje. Inteligentny artykuł i bardzo świetnie napisany. Niech pani pisze częściej!

REFLEKSJE NA STRONIE

Twitterianka,

Anetko czytam twoje wpisy o polskiej scenie politycznej tutaj na blogu i bardzo czekam na kolejne. Pisz częściej. Za każdym razem oglądam z otwartą buzią twoje występy w telewizji o psach. Nie wiem jak to robisz ale masz taką ogromną wiedzę o tym wszystkim! Jesteś petardą pełną pozytywnych emocji i miłości do ludzi i psów. Uwielbiam cię!

Coach

Ryszard,

Witam serdecznie! Chciałbym serdecznie pogratulować uroczej pani Anecie Awtoniuk szkolenia przeprowadzonego w mojej firmie. Szkolenie było przeprowadzone profesjonalnie, skutecznie i w przyjemnej atmosferze. Ludzie bardzo chwalili. Widzę efekty lepszej komunikacji w pracy mojego zespołu. Polecam szkolenia z panią Anetą.

Wywieranie wpływu, współprca i komunikacja

Kasia,

Aneta Awtoniuk super prowadzi zajęcia. Jest ciekawie, trenerka zaangażowana w to co robi i co mówi. Szkolenie w któym uczestniczyłam adekwatne do potrzeb. Sprawnie i ciekawie przeprowadzone. Wiedza do wykorzystania również w życiu prywatnym. Pełny profesjonalizm. Polecam trenera Anetę Awtoniuk.

Polecam Awtoniuk

Tomek Katarzyński,

Polecam Awtoniuk. Twarda babka z jajami większymi niż u wielu kolesi. Zabawna, ma dystans do siebie, dużo umie. Potrafi zainteresować tematem, wciąga w dyskusje. Fajna, luźna, ładna. Fachura. Byłem na szkoleniu z wywierania wpływu na ludzi.

Szkolenie z komunikacji

Szczur korporacyjny,

Trenerka Aneta Awtoniuk przeprowadziła w mojej firmie szkolenie z komunikacji i technik wywierania wpływu. I chcę jej pogratulować świetnego show. Merytoryczna piękna mądra pewna siebie kobieta. Brawo! Polecam.

Szkolenie stresowe

Odstresowana uczestniczka zajęć,

Brałam udział w służbowym szkoleniu "Techniki redukcji objawów stresu" prowadzonym przez Anetę Awtoniuk. Szkolenie było prowadzone bardzo profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem, poparte wieloma ćwiczeniami i przykładami z życia (również osobistego). Trenerka potrafiła stworzyć miłą atmosferę. Była przyjazna, profesjonalna i zaangażowana. Chętnie skorzystam z kolejnych szkoleń Anety Awtoniuk

Coachning z Anetą Awtoniuk

Krzysztof Efbe,

Witam. Polecam wszystkim chętnym na zmianę swojego życia, nastawienia i umiejętności zawodowych coaching z Anetą Awtoniuk. W mojej opinii jest to osoba kompetentna, świetnie przygotowana do zawodu i bardzo ciepła. Praca z nią jest oczywiście wyzwaniem ale i przyjemnością a zmiany dzieją się właściwe same. Polecam!

Szkolenie ORGANIZACJA PRACY I ZARZĄDZANIE CZASEM

Wojciech Mazarski pracownik służby cywilnej,

Szkolenie bardzo ciekawe. Prowadzone w profesjonalny sposób. Trenerka Aneta Awtoniuk to osoba o bardzo dużej wiedzy i bardzo ciekawej osobowości. Warte powtórzenia.

Opinia o trenerze Aneta Awtoniuk. Szkolenie antystresowe

Urzędnik,

Przed Świętami uczestniczyłem służbowo w warsztatach antystresowych skierowany przez moje Ministerstwo. Byłem przyjemnie zaskoczony trenerem prowadzącym szkolenie. Wysoka profesjonalność trenera Anety Awtoniuk połączona z kulturą osobistą i przygotowaniem merytorycznym pozwoliły mi spędzić te dwa dni na realnym rozwijaniu własnych kompetencji. Zwykle czekałem aż się skończą lekcje a tym razem żałowałem, że się kończą. Polecam trenera Anetę Awtoniuk

Referencje dla trenerki Anety Awtoniuk

Ania Krzesłowska,

Wystawiam najlepsze referencje dla trenerki Anety Awtoniuk. Odbyte niedawno szkolenie z zakresu autoprezentacji i komunikacji interpersonalnej wywarło na mnie wielkie wrażenie. Zastosowałam wczoraj feedback, którego uczyła na szkoleniu Aneta i osiągnęłam sukces w beznadziejnej sytuacji. Dotychczas nie udawało mi się osiągać tego co chciałam w takich sytuacjach. Wycofywałam się i nie wiedziałam jak zareagować na niezasłużoną krytykę. A wczoraj się przełamałam i okazało się że to jest naprawdę proste! No ale trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Aneta Awtoniuk tego mnie nauczyła.

Komunikacja interpersonalna

Szkolona,

Serdecznie dziękuję Ci Aneto za wspaniałe szkolenie z komunikacji interpersonalnej. Szczególnie utkwił mi w pamięci moduł dotyczący własnych emocji i mowy ciała. To bardzo dużo zmieni w moim życiu służbowym i prywatnym. Już teraz to wiem, mimo że szkolenie ledwo się zakończyło.
Polecam wszystkim Anetę Awtoniuk jako trenera komunikacji interpersonalnej bo w mojej opinii jest to osoba kompetentna, profesjonalna, zarażająca entuzjazmem i umiejąca jak nikt przekazać wiedzę. A ćwiczenia na szkoleniu były super!

Neuromerketing Anety Awtoniuk

Przedsztawiciel Handlowy,

Byłem niedawno na szkoleniu Anety z neuromarketingu. Jechałem i myślałem co to za kolejna bzdura, którą będzie nam wciskać kolejny trener. Teraz mi głupio że tak myślałem, bo szklenie było super. Dowiedziałem się rzeczy o których nie miałem pojęcia a pracuję już kilka lat i jeżdżę na szkolenia regularnie. Po szkoleniu z Anetą wiem że przedstawiciel handlowy nie może być sługusem klientów a partnerem biznesowym. Tak chcę pracować i tak będę pracować dzięki Anecie.

Opinia o szkoleniu Anety Awtoniuk w Rypinie

Rafał,

Chciałem tylko podziękować za inspirację, szkolenie - spotkaliśmy w Rypinie w firmie REJS - już mnie tam nie ma, ale to czego zdołałem się nauczyć podczas tego jednego dnia zostało we mnie do dziś.
Wtedy handlowiec z ambicjami - dzisiaj... no właśnie, ciągły poszukiwacz i obserwator.

Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak bardzo zmieniłaś moje zawodowe życie - i sam nie potrafię odpowiedzieć na pytanie, dlaczego tak długo zwlekałem aby Tobie o tym napisać.

Raz jeszcze dziękuję, trzymam kciuki za kolejne sukcesy zawodowe i prywatne.

szkolenia marketingowe

Ania B.,

Robisz kawał świetnej roboty i uważam, że powinnaś wiedzieć, jaki masz wpływ na życie innych.

To dzięki m.in. Twoim zajęciom udało mi się poukładać wiedzę o marketingu sieciowym, a w konsekwencji ułożyć bardzo zgrabny program szkoleń także dla moich dystrybutorów (alternatywny względem ścieżki promowanej przez starszych stażem kolegów), który jest przyjmowany z dużym entuzjazmem i ulgą!
Po każdym spotkaniu z Tobą wychodzę z poczuciem bardzo dobrze wykorzystanego czasu i konkretnymi wskazówkami, gdzie mogę się jeszcze rozwinąć. Tempo i formuła zajęć są dla mnie idealne. Pozwalają na osobiste przepracowanie konkretnych tematów i praktyczne ich zastosowanie.
Raz jeszcze bardzo Ci dziękuję i cieszę się, że mogłam Cię poznać!

Opinia nt. Anety Awtoniuk

Anna Jońska,

Miałam przyjemność być podopieczną coachingową Anety Awtoniuk i brać udział w szkoleniach prowadzonych przez Anetę. To fantastycznie kontaktowa i rzeczowa osoba. Świetna trenerka, wspaniała wykładowczyni.
Pracuje obrazami, historiami a nie "suchą" teorią. Wulkan energii i optymizmu.
Bardzo mi pomogła w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Polecam Anetę z całym przekonaniem.

Warsztaty dla handlowców

Uczestnik tego samego szkolenia,

Byłem na tych samych zajęciach co 'Uczestnik szkolenia' i mam podobne wrażenia. Aneta całkowicie zmieniła moje myślenie o marketingu oraz tworzeniu argumentacji. Jako trener prezentuje niezwykłe podejście do uczestników i samego tematu zajęć. Jest bardzo dobrym trenerem. Ale zajęcia z nią polecam tylko tym, którzy mają jaja. Inni będą płakać ;-)

Handlowcy do raportu

Uczestnik Szkolenia,

Brałem udział w szkoleniu Anety Awtoniuk z zakresu prowadzenia sprzedaży behawioralnej. Jej wizja tworzenia argumentów sprzedażowych z wykorzystaniem emocji wstrząsnęła mną. Nigdy dotąd nie spotkałem się z takim podejściem, bo zawsze analizowano potrzeby klientów, a nie kreowano ich pragnienia. Aneta Awtoniuk jest niesamowita i ma wiedzę, jakiej mogą jej zazdrość profesorowie i naukowcy! Zna się na ludzkich emocjach, mózgu i systemach sprzedaży, a to połączenie zabija konkurencję. Poprowadziłem dziś pierwszą swoją prezentację według zasad Anety, dla próby i bez nadziei na sukces, i wróciłem do domu z umową w ręce!!! Po pierwszym spotkaniu!!! Aneta, dziękuję!

Dziękuję za ten bezmiar...

Renata Dziewońska,

Długo się zastanawiałam co napisać o osobie która zmieniła moje życie.
Otóż dzisiaj musiałam przeprowadzić ważna rozmowę i zaczęłam używać słów i zachowań których uczyła p.Aneta. Zrobiłam to już absolutnie pewna siebie, czujna tylko co do słów których używałam. Poczułam, ze nauka jaką dostaję od naszego nauczyciela jest najlepsza. Bo cóż lepszego może być niż powtarzanie w realnych sytuacjach profesjonalnych zachowań na możliwie najwyższym poziomie. Dziękuję p.Aneto.

Cudze chwalicie - swego nie znacie ;)

Anna Bućkowska,

Uczestniczyłam dziś w zajęciach prowadzonych przez Anetę Awtoniuk - jestem pod wielkim wrażeniem posiadanej wiedzy i umiejętności jej przekazania. Za każdym słowem wyczuwało się duże doświadczenie, przerobienie tematu czy kwestii w praktyce.

Szczególnie zachwycił mnie szacunek dla polskich realiów i brak czołobitnego stosunku do ekspertów amerykańskich ;)

Udział w zajęciach był dla mnie czystą przyjemnością, a przy okazji wyniosłam z nich wiele ważnych dla mojej pracy podpowiedzi.

Najserdeczniejsze podziękowania dla Anety Awtoniuk

Magdalena,

Trenerko! Coachu! Pani Aneto! Anetko! Najserdeczniej Ci dziękuję za wspaniałe szkolenie, jakie dla nas przeprowadziłaś w firmie. Do dziś jestem pod Twoim ogromnym wrażeniem, chociaż warsztaty odbyły się już dawno. Postanowiłam napisać tutaj kilka słów, żeby inni mogli dowiedzieć się, że warto zabiegać o poznanie Ciebie i spotkanie z Tobą na szkoleniu. Do tej pory dźwięczą mi w głowie Twoje słowa. Każde jedno! Zainspirowałaś mnie do wielu zmian życiowych i zawodowych, przestałam bać się nowych wyzwań, pokazałaś mi, że mogę być kim chcę i mogę chcieć dużo. Dziękuję Ci za to. Jesteś nie trenerką biznesu, ale trenerką życia. Wesołych Świąt dla Ciebie i całej Twojej Rodziny!

Nie jest doktorem a leczy

Maria,

Aneta Awtoniuk uleczyła moją duszę. Nie wiem jak tego dokonała bo żaden psycholog u których byłam nie był w stanie mi pomóc. A ona pomogła mi. Każdy kto potrzebuje wsparcia w życiu powinien się zwrócić do Anety. Acha, i zaczęłam nosić kolorowe ubrania, a przedtem tylko czarne i szare. Lepiej wyglądam!

Nagradzać siebie

Andrzej,

Dowiedziałem się od Anety Awtoniuk o skutecznym motywowaniu siebie samego. Nie mam pojęcia jak to zrobiła, że taki sceptyk szkoleniowy jak ja nie dość, że siedział z otwartą gębą, ale i wpisuje się na stronie. Naprawdę niezła robota.

szkolenie dla asystentek z savoir-vivre

Magda,

Witam
Brałam udział w szkoleniu Pani Anety Awtoniuk dla sekretarek i asystentek i jestem bardzo zadowolona. Pani Aneta świetnie wykłada. Jest pewną siebie osobą, bardzo miłą, sympatyczną i wielce kompetentną. To była przyjemność. Dziękuję. Będę polować na kolejne szkolenia otwarte z Panią! Magda.

Tzw. "Trudny Klient"!

Małgorzata Nitka,

Kolejne genialne szkolenie z Anetą. Na każde czekam z niecierpliwością i z każdego wynoszę wiedzę, której nie otrzymam na żadnym innym szkoleniu. Tzw. "Trudny Klient", to ten którego szukamy, najlepszy, z problemami, na które my sprzedawcy mamy antidotum. Tylko najpierw sami ze sobą musimy sobie poradzić. A jak? Tego włanie uczy nas Aneta i jesteśmy coraz lepsi i coraz lepsze mamy relacje z naszymi klientami, co oczywiście przekłada się na wyniki sprzedaży w tempie geometrycznym. GENIALNE i OCZYWISTE!? Tylko trzeba nad sobą pracować. Zachęcam do udziału każdego kto chce coś zmienić w swoim życiu, a dotyczczasowe wysiłki nie przyniosły odpowiedniego rezultatu. Dziękujemy Anetko!!!

Autoprezentcaja medialna

Krzysiek Pilotowski,

Byłem na szkoleniu medialnym z Anetą. Lepi ludzi, jak chce. Z drewna robi elastyczną gumę. Jest genialna i cholernie skuteczna. A publicznie znana jest z tresowania psów! Bez sensu. Marnuje się z jakimiś psami.

Szkolenie z asertywności

Magda Dystryb,

Wzięłam udział w szkoleniu z asertywności, które prowadziła Aneta Awtoniuk. Jest najlepsza! Nigdy nie byłam na takich świetnych zajęciach. Wreszcie wiem, że asertywność to nie żadna "sztuka mówienia nie", a styl życia i myślenia o sobie. Polecam każdemu, nie tylko tym, co w siebie nie wierzą. Dziękuję Aneto!

Dziękuję Anecie Awtoniuk za jej pracę ze mną

Ewa Komory,

Aneta Awtoniuk pracowała ze mną nad problemami mojego psa. Od tego się zaczęło. Szybko okazało się, że największym problemem mojego psa jestem ja i moje totalne niepanowanie nad emocjami. I w tym Aneta mi pomogła. Odbyłam z nią 6 sesji coachingowych i zrozumiałam, że jestem kimś innym niż wcześniej myślałam, że jestem. Trochę to skomplikowanie brzmi, ale chcę napisać o Anecie tak, żeby nie napisać konkretów o sobie. Aneta Awtoniuk to mądra kobieta, świetna trenerka i doświadczony coach. Ale jeśli ktoś chce klepania po pupci, to nie z nią. Aneta wali prawdę między oczy wychodząc (słusznie!) z założenia, że rozmawia z dorosłą osobą, która weźmie odpowiedzialność za siebie. Ja wzięłam i jestem jej za to wdzięczna. Dziękuję Aneta!

Podziwiam

Dominik,

Nie byłem na Twoim szkoleniu, ale podziwiam Twoją energię i życiowe pasje. Zarażasz sobą, wiesz? Podziwiam, jak mówisz w telewizji i w radio o swoich psach. Podziwiam, że miałaś odwagę zmienić swoje zawodowe życie. Jesteś bardzo odważną kobietą, Aneto. Może kiedyś odważę się wziąć z Ciebie przykład.

Podziękowania dla Aneta Awtoniuk za wspieranie środowiska LGBT

Magda,

Tą drogą chciałam oficjalnie podziękować trenerce umiejętności interpersonalnych, a szczególnie komunikowania się z ludźmi za zapraszanie na warsztaty także osób homoseksualnych i wspieranie środowiska LGBT. Rzadko trafia się dobry trener i coach tak naprawdę otwarty na innych ludzi. W Polsce trenerzy są skoncentrowani na swoich fakturach, a nie na ludziach, których mają szkolić. Aneta Awtoniuk jest na tym tle wyjątkową osobą, wspaniałą trenerką. Po prostu szlachetnym człowiekiem.

Rekomenduję Anetę Awtoniuk jako trenerkę

Paulina,

Uczestniczyłam w szkoleniu z porozumiewania się z partnerem w związku prowadzonym przez Anetę Awtoniuk. Aneta jest świetną trenerką, szkolenie poprowadziła z humorem, widać, że uczenie ludzi to jej pasja. Polecam każdemu, kto chciałby dowiedzieć się, jak dogadać się z mężem lub żoną.

Polecam Anetę Awtoniuk jako trenera od komunikacji międzyludzkiej

Bogdan Zachodni,

Wystawiam najlepsze referencje dla Anety Awtoniuk jako trenera zagadnień komunikacji międzyludzkiej. Przeprowadzone dla mojego zespołu szkolenie miękkie, miękkie było tylko z nazwy. Zostaliśmy przemieleni wzdłuż i wszerz przez Anetę Awtoniuk i jej co-trenera i jesteśmy tym zachwyceni! Trening praktyczny, zajęcia z kamerą, ćwiczenia z dykcji a nawet ćwiczenia z różnic w komunikowaniu przez mężczyzn i kobiety dały mi i moim ludziom wielki kapitał. Będziemy z niego korzystać w dalszej pracy a także w osobistych sytuacjach. Polecam Anetę Awtoniuk wymagającym firmom i ludziom.

warsztaty z aktywnego słuchania

Kasia,

Pani Anetko, dziękuję za wspaniałe warsztaty z technik aktywnego słuchania. Nie wiedziałam jakie to jest ważne, żeby naprawdę słuchać klienta a nie od razu wciskać mu swoją ofertę. Z niecierpliwością czekam na następne warsztaty w lipcu!

Zaufanie

Anka Sochacka,

Piszę publicznie tutaj, co i tak przekazałam Anecie osobiście. Polecam trenerkę Anetę Awtoniuk osobom, dla których ważne jest zaufanie do swojego coacha, a nie tylko jakieś regułki procesu. Aneta Awtoniuk jest odpowiedzialna za to, co i jak mówi, jest odpowiedzialna za swoich podopiecznych i pomaga im całą swoją osobą odnieść założone sukcesy. Mnie się udało z jej pomocą. Właśnie zakończyłyśmy ponad półroczny ciąg spotkań i w jego wyniku jestem lepszym człowiekiem i lepszym ekspertem w mojej dziedzinie. Cieszę się, że trafiłam na Anetę.

Mylące rozwinięcie: człowiek, ekspert, coach, szkoleniowiec

Andrzej Krzysztof Stasiński,

Znam Anetę ponad 6 lat. Zatrudniłem Ją do prowadzenia szkoleń komunikacyjnych i sprzedażowych w moim zespole wbrew szefom. Od 3 lat Aneta Awtoniuk szkoli całą naszą firmę. Co przekonało szefów? Wyniki mojego zespołu. Tyle.

Trenerka duszy, a nie tylko narzędzi

Krystyna,

Anetę Awtoniuk polecił mi mąż! Mój własny mąż!!! Trochę byłam zazdrosna, bo zachwycał się Nią, jak nigdy wcześniej nikim. A miał z wieloma trenerami do czynienia... Zdecydowałam się na spotkanie z Anetą Awtoniuk, ponieważ po wychowaniu dziecka nie wiedziałam co ze sobą dalej robić. Już wiem!!! Z pomocą Anety odnalazłam w sobie cel, który od zawsze był we mnie. Teraz prowadzę punkt przedszkolny i jestem najbardziej zadowoloną z życia kobietą. A jak urosłam w oczach męża! Dziewczyny w każdym wieku, skorzystajcie, bo TA TRENERKA naprawdę kocha ludzi i chce dla nas jak najlepiej. Anetko, dziękuję z głębi serca! (a na Twojego synka czeka miejsce w moim przedszkolu)

Aneta Awtoniuk najlepszym coachem

Jan,

Aneta, chcę Ci podziękować za nasze spotkania coachingowe. Dotarłem dzięki Tobie do siebie. I faktem jest, że prawda w oczy kole i że wiele razy buntowałem się przeciwko temu, na co wskazywałaś. Jesteś najlepsza! Nikt przed Tobą do mnie nie trafił, może dlatego, że zanim Cię spotkałem, sam nie wiedziałem, gdzie jestem. Dziękuję.

super trenerka

Darek,

Dziękuję za zajęcia ze sztuki prezentacji. Dzięki Twoim uwagom udało mi się poprowadzić bezbłędnie moją prezentację. Byłem bardzo profesjonalnie przygotowany przez Ciebie, Aneto. Polecam każdemu, komu zależy na wyniku spotkanie z tą trenerką i omówienie prezentacji. Darek

Uznanie i sympatia

Basia,

Aneta,cieszę się, że trafiłaś mi sie jako trener. Bo jesteś świetnym fachowcem. Mało tego, spotkanie z Tobą daje nadzieję i apetyt na więcej.Jesteś zapowiedzią czegoś ciekawego i wartościowego. Lubię takich ludzi. Cikawa jestem następnego spotkania. Pozdrawiam cieplutko!
Basia

Nieoczekiwane poznanie ...

Włodzimierz Hauzer,

Przed szkoleniem, pomyślałem sobie, ot kolejne do zaliczenia zajęcia. Myślę sobie, a może jednak będzie to coś, czego jeszcze nie znam?. I było. To Ona, pełna wdzięku i temperamentu "wykładowczyni", zwana trenerką. Nie godząc się z tym drugim widziałem bardzo młodą kobietę, która wie co chce od życia, co ma do przekazania i to w jaki sposób.Prawdopodobnie ubrała się na to spotkanie specjalnie dla nas. To zobowiązało. Ale nie to było najistotniejsze. Dwa dni nie wiadomo jak nam "zleciały". Jest mistrzynią w swoim stylu. Tylko pogratulować, co czynię z wielką satysfakcją. Anetko do następnych zajęć. Już się zapisuję...

dziekuję

Aneta wie kim jestem,

Dziękuję za to, że masz najwyższą klasę Człowieka, Eksperta, Coacha i Szkoleniowca. Tak niewielu już takich ludzi i większość jakieś 20 lat starsza od Ciebie. Jak Ty to robisz?

trzymam kciuki

Ania,

Anetko wysyłam Ci dobre emocje w tych trudnych chwilach. Wiedz, że jestem z Tobą. Cmok, cmok!

No no!

Rafał,

Ta księga to niezła laurka. W sumie nic dziwnego, właścicielka tej strony jest jedną z lepszych trenerek, z jakimi pracowałem. Polecam tym, którzy oczekują solidnej merytoryki w bardzo profesjonalnym i w dodatku miłym wydaniu.

na Azorres nie ma księgi, więc tu wpisuję

Katarzyna,

Aneta jest wróżką. Sprawiła, że mój pies zmienił się o 180 stopni a ja wraz z nim. Myślę, że ta moja zmiana była nawet ważniejsza. Nikt przed Anetą nie umiał tego dokonać, a spotykałam się z trzema treserami i bez rezultatów. Dziękuję Ci z całego serca.

Do Marysi

Artur Jarzyński,

Jednym ze sposobów na to aby znów się od Niej uczyć jest podjęcie współpracy z firmą Forever Living Products (FLP) w której to Aneta Awtoniuk prowadzi szkolenia na dodatek firma te szkolenia sponsoruje :)

o, nowa stronka

Aga,

Nie wiedziałam, że Artlook ma taką fajną nową stronę www. Aneta, gratulacje! Świetne posunięcie, jak zwykle wyprzedzasz swoje czasy a branżę to już w ogóle. No i nie wiem jak to robisz, że do każdego uczestnika swoich szkoleń podchodzisz indywidualnie nawet jak masz nas na sali 20!

Aneta

Tomasz,

Anetę można albo uwielbiać, albo nienawidzić. Ona jest spełnioną osobą, ukształtowanym, pełnym, pięknym człowiekiem, świetnym specjalistą w tym, czym się zajmuje i to budzi zazdrość. Wiele osób nie lubi Anety, bo czują się przy niej gorsze. Też przeżyłem ten moment w pracy z Nią - zacząłem być złośliwy wobec Niej bo chciałem chociaż tak być od niej lepszy. To było głupie. Przepraszam Cię Anetko. I dziękuję, że zniosłaś to wszystko z takim spokojem i klasą. Teraz wiem, że zdawałaś sobie sprawę z tego, co się ze mną dzieje i że sprawiałem Ci przykrość, a mimo to nie odwróciłaś się ode mnie, kiedy potrzebowałem z Tobą pogadać. Byłaś zawsze, gdy dzwoniłem lub mailowałem. Masz wielką klasę jako człowiek i cieszę się, że mogę się od Ciebie uczyć. Nakręcasz mnie pozytywnie na życie.

nie lubię tytułów, nic nie znaczą

Małgorzata Nitka,

Od roku biorę udział w spotkaniach z Anetą kiedy tylko jest to możliwe. Staram się nie opuścić żadnego. Po każdym, niezależnie od tego jaki jest temat przewodni, wracam naładowana pozytywną energią i przekonaniem, że mogę więcej i dam radę. Ciągle czuję niedosyt.
Można dużo pisać na temat szkoleń prowadzonych przez Anetę, ponieważ jest wyjątkowa i to powoduje, że spotkania z nią są wyjątkowe. Jasność przekazu i super atmosfera to dodatkowe elementy. ABSOLUTNIE potwierdzam poniższe wpisy.
Cieszę się, że ją poznałam!

POLECAM!

ANIA,

Jeżdżę na szkolenia raz w miesiącu i od początku pracuję w EFS, więc już trochę czasu, ale nigdy nie byłam na TAAAAKIM szkoleniu! Sama też szkolę i cieszę się, że zobaczyłam jak to się powinno robić. Dzięki Anecie wiem jaki jest mój ideał trenera. Dzięki, było bosko i na sztuce prezentacji i na stresie. I nie jest to tylko moje zdanie:)

"Człowiek. Ekspert. Coach. Szkoleniowiec "

Justyna Drobkiewicz,

Nieprzypadkowa kolejność słów, które składają się na spójną całość. To, jakim Aneta jest ekspertem, coachem i szkoleniowcem wynika z tego, jakim jest człowiekiem.

Miałam i mam możliwość obserwowania jak funkcjonuje w kontekście zawodowym. Zawsze profesjonalna, przygotowana, zaangażowana, błyskotliwa i kreatywna. Z poczuciem humoru i dystansem do siebie.

Jakim jest człowiekiem? Nietuzinkowym. Świadomym kim jest i czego chce. Bez klapek na oczach, bez uprzedzeń, bez kompleksów i w zgodzie ze sobą Aneta realizuje cele, które sama sobie wyznacza. Sięga po marzenia, ryzykuje, zdobywa. Także ponosi konsekwencje. Wie, że warto. Nie chodzi drogami wydeptanymi przez setki nóg. Znajduje i idzie własną.

Cieszę się, że Jej i moja kiedyś się skrzyżowały.

aj po co te tytuły

Paweł Hetmanek,

Krótko - potwierdzam powyższe wpisy... miałem przyjemność uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez p. Anetę na Wydziale Zarządzania UW i stanowczo stwierdzam, że wiedza jaką wyniosłem z tych zajęć przyda mi się w zyciu i to chyba bynajmniej nie tylko zawodowym.
ps. nie wiem czy wypada ale co tam - p. Aneta jest też wyjątkowo atrakcyjną kobietą co powoduje że zajęcia są dodatkowo przyjemniejsze w odbiorze.

UW coaching

Kasia,

Pani Aneto dziękuję za świetne zajęcia z coachingu. Mam niedosyt Pani zajęć. Prowadzi Pani wykłady w taki sposób, że chcę więcej i więcej. Super!

szkolenie z komunikacji

Janek wiesz który,

dla Ciebie mógłbym zrobić wszystko. ostatni raz tak się czułem gdy miałem 16 lat i kochałem się w licealnej nauczycielce. teraz mam 40 i spotkałem Ciebie. to DAR.

Dziękuję Ci za nową jakość

Anna Pisar,

Anetko, dziękuję Ci za zajęcia z komunikacji, jakie z nami poprowadziłaś. Nawet nie wiesz, ile mi one dały. Nie dało się tego wszystkiego wyrazić w ankiecie po szkoleniu ani w podsumowaniu. Jesteś idealnym trenerem, bo wiesz jak mówić, żeby Twoi słuchacze rozumieli co masz na myśli, bo umiesz skupić naszą uwagę przez 8 godzin, a to nie jest łatwe, bo masz taką osobowość, że nie można Cię nie posłuchać. Dziękuję, że zgodziłaś się spotkać z naszą firmą. Proszę o więcej!

Bardzo dobre emocje

Krzysztof Wróbel,

Szkoda, że szkolenie było tak krótkie:( Nie wiedziałem, że autoprezentacja, to tak złożony i ważny temat.. Aneta przekazuje wszystko profesjonalnie, zrozumiale i z humorem.
Mam nadzieję na dalsze szkolenia:) Dzięki!

Aneta Awtoniuk profesjonalnie przygotowuje do wypowiedzi w mediach

Bohdan Białorucki, rzecznik prasowy grupy Aviva w Polsce,

Aneta Awtoniuk profesjonalnie przygotowuje do wypowiedzi w mediach, szczególnie do udziału w programach telewizyjnych. Znakomicie przeszkoliła przedstawicieli Aviva, którzy w listopadzie 2009 roku wzięli udział jako eksperci w ramach tygodnia z ubezpieczeniami w "Pytaniu na śniadanie" w TVP 2. Udziela praktycznych wskazówek, szczerze wskazuje na to, co można poprawić, ale przede wszystkim dodaje otuchy. Mówi zawsze jasno, a do tego - piękną polszczyzną, z wyraźną dykcją i rytmem. Warto jej posłuchać, skorzystać z doświadczenia i porad, aby nie tylko lepiej "wypaść" w mediach, ale przede wszystkim przekazać odbiorcom ważne treści w ciekawy sposób.

Krótko i bardzo dobrze

Krzysiek Lisiakiewicz,

A ja powiem krótko: świetne szkolenie z komunikacji. Jasność informacji, czytelność przekazu, wiedza i super atmosfera na zajęciach. To mi się podobało.

Dobre emocje :)

Rafał Lewczuk,

Dziękuję gorąco za szkolenia, w których miałem przyjemność brać udział. Tę przyjemność odczuwałem z powodu spójności postawy Anety i komunikatów, które od niej płynęły. Uporządkowana treść, przekazana w jasny sposób, i niesiona na fali tych dobrych emocji, które pojawiły się w tytule działu, wywołały we mnie pozytywny oddźwięk. Nie mam niestety porównania z innymi trenerami, ale odniosłem wrażenie, że Aneta bardzo dobrze uczy ludzi, jak mają być spełnieni, a nie tylko jak mają być skuteczni.

Najlepsza!

Basia Naszczocka,

Aneto jesteś dla mnie wzorem i inspiracją, a to, że Ciebie znam jest dla mnie powodem do dumy. Pozdrawiam Ciebie serdecznie i czekam na nasze kolejne spotkanie. Coaching z Tobą odmienia moje życie na lepsze. Tak Ci strasznie dziękuję! Basia.

Jedno szkolenie to za mało

Ewa Port,

Dawno nie byłam na Twoich stronach i proszę jakie zmiany. Bardzo ładnie! Przejrzyście, czysto, elegancko, treściwie. No i wreszcie można komentować szkolenia. Mam do powiedzenia w tej sprawie tylko tyle, że jedno szkolenie to za mało. Ty jesteś dla nas wszystkich, dla mnie! jesteś wskazówką. Chcę móc przegadać z Tobą to, co po szkoleniu wprowadziłam w życie, pochwalić się jak mi się udało. Żałuję, że moja idiotyczna firma nie rozumie, że powinniśmy spotkać się z Tobą jeszcze raz, chociaż na 1 dzień i omówić zmiany. Cała nasza bankowa grupa bardzo wspomina Twoje zajęcia, rozmawiamy o nich kiedy spotykamy się na innych szkoleniach. I wiesz co, nie są takie fajne, jak Twoje.

Po prostu Aneta

Tomasz Sznurewicz,

Mądra, urocza i piękna. Zanim Ciebie poznałem Anetko nie wiedziałem, że takie kobiety istnieją, a tu spotykam Ciebie jako swoją trenerkę. Minęło kilka lat, a ja wciąż pamiętam każde ćwiczenie. Nauczyłaś mnie nie tylko jak dogadać się z ludźmi i z szefem, ale tego, że świat ma wiele wymiarów i można być kobietą i człowiekiem i jeszcze zawodowcem w tym, co się robi. Fajnie było Ciebie poznać.

Profesjonalistka

Michał Zemke,

Aneta jest najbardziej profesjonalną kobietą, jaką spotkałem w życiu zawodowym i prywatnym. Uczestniczyłem Aneto w Twoich zajęciach z komunikacji i nigdy wcześniej ani nigdy potem nie miałem okazji brać udziału w tak świetnym przedsięwzięciu. Mówiłem Ci już przy ewaluacji szkolenia, że Twój profesjonalizm objawiający się w takim poprowadzeniu 2 dniowego szkolenia, że ani przez chwilę nie czuliśmy znużenia ani zmęczenia, Twoja gigantyczna wiedza z tematu, Twoja pasja, poczucie humoru i dystans do siebie czynią z Ciebie trenera idealnego. Prywatnie dodam jeszcze hipnotyzującą urodę i osobowość i oto cała Ty. Każdy powinien choćby raz spotkać się z Tobą na sali szkoleniowej.

Jak ugryźć życie od tej dobrej strony :)

Kasia Szymkowiak,

Szkolenie FLP miała prowadzić niejaka Aneta Awtoniuk, której nazwisko nic mi nie mlówiło. Do tego mistrzyni świata, o której nigdy dotąd nie słyszałam. Weszła uśmiechnięta, pewna siebie, a zarazem taka normalna, jak my. Wydawałoby się, że nie ma problemów, co więcej, że takich ludzi jak ona nie ma na świecie! Sekret tkwił jednak w czymś innym. Pani Aneta znała tajemnicę "człowieczeństwa", znała samą siebie. Tym różniła się ode mnie. Zamiast użalać się, szukała rozwiązań, zamiast oczekiwać pochwał i nagród, zaleciła samemu sobie je dawać, zamiast od razu wymagać od innych, najpierw oczekiwać od siebie. Ojej takie banalne rzeczy, które każdy zna, a tak naprawdę, o których nie mamy zielonego pojęcia... ;)

Dziękuję za podwyższenie mojej własnej wartości, dziękuję za wiedzę o ośrodku nagrody i za sugestię jak go wykorzystać, a nie jak z nim walczyć :)Dziękuję za pokazanie drogi :)

Teraz wiem: "Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki"

Jak to zrobić, żeby znów się od Niej uczyć

Marysia Głogowska,

Spotkałam Anetę jako wykładowcę na Uniwersytecie Warszawskim kilka lat temu. Miałam z Nią zajęcia ze stresu. Pierwsze spotkanie mnie zamurowalo! Weszła dziewczyna z taką energią, że mozna do niej elektrownię podłączyć, w marynarce z przypiętym fioletowym kwiatem, z uśmiechem. Ani trochę nie przypominała naszych profesorów. A jak zaczęła mówić, to chcialam zapisać każde słowo, tak wydawało się ważne a jednocześnie proste. Nie było slajdów, egzaminów na koniec, odczytywania listy obecności a pamiętam do dziś treść każdego spotkania. Aneta zmieniła moje życie - stalam się asertywna, przestałam być pacynką w cudzych rękach, zaczęłam dzielić na innych zadania w domu. Dzięki temu jestem szczęśliwsza, mam czas dla siebie i wreszcie wiem, że żyję!

Aby dodać wpis, skopiuj kod do poniższego pola: CqlzoV