Aneta Awtoniuk - trenerka biznesu, coach

TwitterFacebook

Aneta Awtoniuk coach, trenerka biznesu

Aneta Awtoniuk


COACHING Z ANETĄ AWTONIUK

Zarezerwuj termin: aneta (małpa) awtoniuk.pl. Podaj w mailu oczekiwany rezultat sesji coachingowych, planowaną liczbę spotkań oraz numer telefonu kontaktowego do siebie.

Spotkania odbywają się przy ul. Lanciego 16 w Warszawie. Sesja trwa 1,5 godz. i kosztuje 299 pln.

Pamiętaj, że coach zadaje pytania, często te, od których uciekasz, odpowiedziami rządzisz Ty. Podczas coachingu znajdujemy najlepsze dla Ciebie rozwiązania osobiste i zawodowe, zwiększamy Twoje kwalifikacje w zakresie kompetencji interpersonalnych, np. wystąpień publicznych czy negocjacji, zarządzamy stresem, czasem, emocjami, a jeśli zechcesz to, i wszechświatem (ale tylko Twoim). Coach nie jest ani wróżką, ani doradcą, ani psychoterapeutą.

Aneta AwtoniukCzęsto występuje w mediach jako ekspert w zakresie komunikowania międzyludzkiego, odczytywania emocji i języka ciała oraz marketingu politycznego. Choć najczęściej można ją zobaczyć, gdy w telewizjach mówi o psach - swojej wielkiej pasji - bo, jak twierdzi sama Awtoniuk "mówię o psach, bo do ludzi brak mi słów".

Szkolenie z komunikacji

Szczur korporacyjny,

Trenerka Aneta Awtoniuk przeprowadziła w mojej firmie szkolenie z komunikacji i technik wywierania wpływu. I chcę jej pogratulować świetnego show. Merytoryczna piękna mądra pewna siebie kobieta. Brawo! Polecam.…Obserwuj Anetę Awtoniuk na Twitterze i Facebooku

Twitter   Facebook