Aneta Awtoniuk - trenerka biznesu, coach

TwitterFacebook

Aneta Awtoniuk coach, trenerka biznesu

Aneta Awtoniuk


COACHING Z ANETĄ AWTONIUK

Zarezerwuj termin: aneta (małpa) awtoniuk.pl. Podaj w mailu oczekiwany rezultat sesji coachingowych, planowaną liczbę spotkań oraz numer telefonu kontaktowego do siebie.

Spotkania odbywają się przy ul. Lanciego 16 w Warszawie. Sesja trwa 1,5 godz. i kosztuje 299 pln.

Pamiętaj, że coach zadaje pytania, często te, od których uciekasz, odpowiedziami rządzisz Ty. Podczas coachingu znajdujemy najlepsze dla Ciebie rozwiązania osobiste i zawodowe, zwiększamy Twoje kwalifikacje w zakresie kompetencji interpersonalnych, np. wystąpień publicznych czy negocjacji, zarządzamy stresem, czasem, emocjami, a jeśli zechcesz to, i wszechświatem (ale tylko Twoim). Coach nie jest ani wróżką, ani doradcą, ani psychoterapeutą.

Aneta Awtoniuk


Aneta Awtoniuk jest trenerką biznesu, coachem rozwoju osobistego z 20-letnim doświadczeniem.
Umiejętności trenerskie zdobyła w 1999 roku w procesie mentoringu.
Studiowała też polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim.
Działa aktywnie w branży szkoleniowej, public relations i medialnej od 1999 roku.

"Coach jest kimś, kto mówi ci, czego nie chcesz słyszeć, widzi to, czego nie chcesz widzieć - po to, żebyś był kimś, kim zawsze chciałeś być."

Tom Landry

Cudze chwalicie - swego nie znacie ;)

Anna Bućkowska,

Uczestniczyłam dziś w zajęciach prowadzonych przez Anetę Awtoniuk - jestem pod wielkim wrażeniem posiadanej wiedzy i umiejętności jej przekazania. Za każdym słowem wyczuwało się duże doświadczenie, przerobienie tematu czy kwestii w praktyce. Szczególnie zachwycił mnie szacunek dla polskich realiów i brak czołobitnego stosunku do ekspertów amerykańskich ;) Udział w zajęciach…Obserwuj Anetę Awtoniuk na Twitterze i Facebooku

Twitter   Facebook