Aneta Awtoniuk - trenerka biznesu, coach

TwitterFacebook

Aneta Awtoniuk coach, trenerka biznesu

Refleksje

Biała damulka

Charles O'Rear / Wikimedia Commons / domena publiczna
Charles O'Rear / Wikimedia Commons / domena publiczna

Miałam napisać dwa słowa o występie kandydatki Ogórek na konwencji wyborczej, ale nie skacze się po głowie leżących nieprzytomnych, więc napiszę tylko, że ten występ będę pokazywać na szkoleniach medialnych w module: jak tego nie robić. Może nawet dodam specjalny moduł: jak bardzo tego nie robić. Zaliczeniem będzie wskazanie użytych w przemówieniu socjotechnik. Łatwy będzie ten egzamin, wystarczy odtworzyć występ od początku do końca.

Aby jednak z lektury mojej strony wynikała dla Ciebie korzyść, poznaj ogólnie obowiązującą zasadę dotyczącą stroju. Biała sukienka i białe buty (oraz białe włosy!) przystoją dziewczynkom idącym do pierwszej komunii w kościele lub na ślub. Całe na biało (lub całe na różowo) mogą występować publicznie dzieci do lat 6. I najważniejsze – krótkie rękawy są dobre na działkę, a nie na poważną konwencję poważnej kandydatki na poważny urząd w poważnym państwie… Czekam niecierpliwie na kolejny występ kandydatki Ogórek – pan krzykacz Gawkowski wywrzeszczy wtedy do mikrofonu zapowiadając wejście „a teraz wchodzi ona, cała na biało”.

I znów klakierzy będą 77 razy klaskać podczas jednego wystąpienia kandydatki, a ona specjalnie przerywać swój spicz, aby brawka mogły wybrzmieć.

Po prostu, zwierzchnik sił zbrojnych Magdalena Ogórek.

Aneta Awtoniuk
coach rozwoju osobistego, trener biznesu

» refleksje