Aneta Awtoniuk - trenerka biznesu, coach

TwitterFacebook

Aneta Awtoniuk coach, trenerka biznesu

Refleksje

Gospodarska wizyta

Nie tylko z powodów zawodowych śledzę naszą scenę polityczną od wielu lat... Obchodzi mnie to, jacy ludzie mają lub marzą, żeby mieć władzę w moim kraju.

Dziś obejrzałam w serwisach informacyjnych pana prezydenta z wyborczą wizytą gospodarską. Czyżby z okazji Dnia Sołtysa? Zobaczyłam jak w oborze, wkładając cielakowi własny palec do mordy, pan prezydent w granatowym garniturze pyta z troską "Possiesz palec?"

Już nawet nie chce mi się znów pisać o tym, że polowania są zabawą chorych frustratów i że to straszliwy wstyd, żeby głowa państwa strzelała do zwierząt – podobno pan prezydent już nie poluje…

Od razu przypomniał mi się też inny polski prezydent, który z równą troską ocenił behawior suczki Iry podczas oficjalnego spotkania ze strażakami i ich psami ratowniczymi "Irasiad jest zdenerwowany".

Ale aby zakończyć tak, jak lubię najbardziej, czyli pozytywnie oraz żeby pokazać, jak się porządnie robi public relations ze zwierzętami, proszę - oto karta świąteczna Białego Domu. Bez egzaltacji, bez obciachu, zwyczajnie, po ludzku. Można? Można!

Aneta Awtoniuk
coach rozwoju osobistego, trener biznesu

» refleksje