Aneta Awtoniuk - trenerka biznesu, coach

TwitterFacebook

Aneta Awtoniuk coach, trenerka biznesu

Refleksje

„Znaj proporcję, mocium panie!”

Zdjęcie z Pudelek.pl
Zdjęcie z Pudelek.pl

Kandydatka Ogórek poszła sobie na pokaz mody, jej prawo. Oznajmiła wszem i wobec, że na pokaz idzie bez związku z prezydencką kampanią wyborczą, a dlatego, bo przyjaźni się z autorką kolekcji ubrań. Jej prawo. Ubrała się w nocną koszulinę i pokazała ludziom publicznie. Też jej prawo. I została na tym pokazie mody zapytana przez reporterów o sprawy celebryckie - ile ma par butów. (Pytanie tak samo standardowe na takich imprezach, jak „co masz dziś na sobie i ile to kosztowało” – taki ściankowy zwyczaj.) Kandydatka Ogórek odpowiedziała "jeśli Bronisław Komorowski odpowie na to pytanie, to ja też odpowiem".

I tu następuje moje wrzenie, bo skoro idziesz, babo, na imprezę, to zachowuj się jak na imprezie. Chyba że już ci się całkiem we łbie pomieszało i wolisz świecić dupą na cmentarzu w rocznicę katastrofy smoleńskiej a na pokazie mody chcesz prezentować program wyborczy. Ale skoro tak chcesz, to zamiast do Pałacu Prezydenckiego udaj się do lekarza lub farmaceuty. Ewentualnie do rolnika, żeby zaorał ten ugór.

PS. Oglądając kampanijne wybryki kandydatki Ugórek wiem, że każda, absolutnie każda kobieta, bez względu na opcję polityczną, która będzie chciała zaistnieć w życiu publicznym po zakończeniu tego festiwalu żenady i błazeństwa, jakim jest w wykonaniu kandydatki kampania wyborcza, będzie musiała wykonać pracę porównywalną z czyszczeniem stajni Augiasza. Od lat nikt tyle złego nie zrobił dla kobiet w życiu publicznym co kandydatka Ogórek.

Aktualizacja 4.05.2015, godz. 23.45
Po dramatycznych apelach do mnie o obiektywizm (przecież wzywając do obiektywizmu wzywacie jedynie do spojrzenia na sprawę z waszego punktu widzenia) w ocenie działań kandydatki Ogórek postanowiłam wysłuchać z uwagą audycji w Radiu Zet zaplanowanej na 5.05.2015. Wysłuchać i napisać komentarz do programu, jaki kandydatka zaprezentuje. No i cóż, kandydatka Ogórek merytorycznie wypadła tak

Aneta Awtoniuk
coach rozwoju osobistego, trener biznesu

» refleksje