Aneta Awtoniuk - trenerka biznesu, coach

TwitterFacebook

Aneta Awtoniuk coach, trenerka biznesu

Refleksje

Transformers i jego balony

Ishmael Orendain / Wikimedia Commons / CC-BY 2.0
Ishmael Orendain / Wikimedia Commons / CC-BY 2.0

Właśnie zobaczyłam, że na koniec konwencji wyborczej kandydata Dudy razem z balonikami puszczono muzykę z filmu Transformers.

Niezorientowanym podpowiadam, że to taki film dla dzieci, w którym samochody wyglądające jak resoraki z mojego dzieciństwa oraz ciężarówki takie jak świąteczna coca-coli, zamieniają się w wielkich złomiarzy... Oni, zdaje się, walczą z innymi złomiarzami oraz z kosmitami, ale głowy za to nie daję, bo przyznaję, że nie oglądałam zbyt uważnie.

No więc była muzyka z Transformers oraz ocierane ukradkiem, ale tak, by znaleźć się w środku ujęcia operatorów, łzy wzruszenia poseł Kempy. Niektórzy mówią, że poseł Kempa też człowiek... No nie wiem.

Na konwencji były też balony. Jeden wielki, zarośnięty, niegdyś będący znanym satyrykiem, dla przyjaciół - Siara. Niezorientowanym podpowiadam, że "siara" w potocznym języku oznacza "wstyd". I wszystko jasne.

Balonów w ogóle było dużo. Ich liczba nasunęła mi refleksję, że kandydaci myślą (tak, zawsze byłam naiwna), że Balonami wygrywa się wybory.

Niezorientowanym podpowiadam, że wewnętrzną pustkę balonu można wypełnić powietrzem...

Okaże się w niedzielę.

Aneta Awtoniuk
coach rozwoju osobistego, trener biznesu

» refleksje